Księgowość firm – Przeczytaj żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Księgowość firm – Przeczytaj żebyś nie żałował – Powierz się profesjonalistom.

Oferujemyprofesjonalną księgowość spółki z o.o., w zakresie której wykonujemyczynności związane z założeniem a takżeprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem kwestii podatkowych, doradztwem księgowym i podatkowym, sporządzaniem dokumentacji i deklaracji podatkowych i wiele innych. Księgowość prowadzona w sposób fachowyorazskrupulatny to doskonały wybór, który umożliwiklientowi mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla przedsiębiorstwdostępne są w 3wariantach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla firm zawsze jest odpowiednioskrojona do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa oczekiwania, dostosujemywariant, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość przedsiębiorstwa utrzymaną na najwyższym poziomie.


Na księgowość spółki z o.o. składają się te oto usługi i czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej otworzeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe oraz rachunkowe),

Prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych a także wartości niematerialnych i prawnych,

Obsługa płacowa iZakład Ubezpieczeń Społecznych (aktualna obsługa pracownicza),

Przygotowywanie deklaracji podatkowych, w tym VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków ipozostałychinstytucji,

Sporządzanierocznychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, dodatkowe informacje oraz objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

Proponujemy3Pakiety usług księgowych. Dodatkowe informacje o pakietach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Świadczymy usługi księgowe oraz doradcze z zakresuaktualnej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością  możnazałożyć od razu przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed zawarciem umowy spółki powinniśmy przeanalizować kilka kwestii. Są to między innymi następującezagadnienia: Spisać umowę spółki z o.o. w modelu S 24 przez sieć czy wybrać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobligowany do opłacenia ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak wyliczyćefektywność działalności? Te iwiele innych zagadnieńprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.